3224W-1-102E
MFR.Part #
3224W-1-102E
JLCPCB Part #
C50204
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
12 1kΩ 250mW ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS