3214W-1-253E
MFR.Part #
3214W-1-253E
JLCPCB Part #
C5373001
Package
RES-ADJ-SMD
Description
250mW 25kΩ 5 ±10% ±100ppm/℃ RES-ADJ-SMD Potentiometers, Variable Resistors ROHS