3214W-1-104E
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3214W-1-104E
JLCPCB Part #
C780201
Package
SMD-3P,4.8x3.5mm
Description
100kΩ 250mW 5 ±10% ±100ppm/℃ SMD-3P,4.8x3.5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS