3009P-1-200LF
MFR.Part #
3009P-1-200LF
JLCPCB Part #
C6380576
Package
Plugin
Description
15 20Ω 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS