3006W-1-201LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3006W-1-201LF
JLCPCB Part #
C5497461
Package
Plugin
Description
15 200Ω 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS