2200HT-4R7-H-RC
MFR.Part #
2200HT-4R7-H-RC
JLCPCB Part #
C17396388
Package
Plugin,D=24.1mm
Description
16.9A 4.7uH 6mΩ ±15% 插件,D=24.1mm Power Inductors ROHS