1.5SMC39CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMC39CA-Q
JLCPCB Part #
C1974257
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 141A@8/20us 1uA 33.3V 41V 70.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS