1.5SMC110CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMC110CA
JLCPCB Part #
C1973901
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10A 116V 152V 1uA 94V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS