1.5SMBJ54CA
MFR.Part #
1.5SMBJ54CA
JLCPCB Part #
C3714698
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17.3A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS