1.5SMBJ43CA
MFR.Part #
1.5SMBJ43CA
JLCPCB Part #
C3704041
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 21.7A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS