1.5SMBJ22CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
1.5SMBJ22CA
JLCPCB Part #
C3701415
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS