15KPA018C-SD-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
15KPA018C-SD-Q
JLCPCB Part #
C3711662
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 10uA 15kW 18.34V 18V 28.4V 527.8A Bidirectional TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS