SMFJ58CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMFJ58CA
JLCPCB Part #
C5125650
Package
SOD-123F
Description
1uA 2.1A 200W 58V 64.4V 93.6V@2.1A Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS