SMFJ48CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMFJ48CA
JLCPCB Part #
C5439961
Package
SOD-123F
Description
1uA 2.6A 200W 48V 53.3V 77.4V@2.6A Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS