SMFJ45CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMFJ45CA
JLCPCB Part #
C910154
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.8A 200W@10/1000us 45V 50V 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS