SMFJ3.3CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMFJ3.3CA
JLCPCB Part #
C511919
Package
SOD-123
Description
11V 1uA 3.3V 400W@8/20us 40A@8/20us 5V 70pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS