SMFJ28CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMFJ28CA
JLCPCB Part #
C5125651
Package
SOD-123F
Description
1uA 200W 28V 31.1V 4.4A 45.4V@4.4A Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS