SMFJ18CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMFJ18CA
JLCPCB Part #
C152069
Package
SOD-123FL
Description
18V 1uA 200W@10/1000us 22.1V 29.2V 6.8A Bidirectional TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS