SMDJ64CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMDJ64CA
JLCPCB Part #
C2842377
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 103V 29.1A 2uA 64V 71.1V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS