SMDJ51CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMDJ51CA
JLCPCB Part #
C5125696
Package
SMC(DO-214AB)
Description
2uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS