SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C5125691
Package
SMC(DO-214AB)
Description
26V 28.9V 2uA 3kW 42.1V 71.3A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS