SMBJ51CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMBJ51CA
JLCPCB Part #
C5125669
Package
DO-214AA(SMB)
Description
1uA 51V 56.7V 600W 7.3A 82.4V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS