SMBJ3.3CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMBJ3.3CA
JLCPCB Part #
C5125668
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 200uA 3.3V 600W@10/1000us 69.1A 7V 8.7V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS