SMBJ200CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMBJ200CA
JLCPCB Part #
C5125664
Package
DO-214AA(SMB)
Description
1.9A 1uA 200V 224V 324V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS