SMAJ15CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
SMAJ15CA
JLCPCB Part #
C151939
Package
SMA(DO-214AC)
Description
15V 16.4A@10/1000us 18.5V 1uA 24.4V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS