PTVS12VS1UR-N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
PTVS12VS1UR-N
JLCPCB Part #
C5148488
Package
SOD-123FL
Description
1 1.02nF 12V 13.3V 160A 1uA 24V@160A 3.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS