PESD24VS1UB-N
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
PESD24VS1UB-N
JLCPCB Part #
C316036
Package
SOD-523
Description
225W@8/20us 24V 26.7V 30pF 45V 500nA 5A ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS