BZT52C51
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BZT52C51
JLCPCB Part #
C5125708
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA@38V 100Ω 48V~54V 500mW 51V 750Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS