BNPTVS58VS1UR
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BNPTVS58VS1UR
JLCPCB Part #
C48533910
Package
SOD-123FL
Description
1uA 4.3A 400W@10/1000us 58V 71.2V 93.6V TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS