BEP0080TB
MFR.Part #
BEP0080TB
JLCPCB Part #
C152007
Package
SMA
Description
-40℃~+150℃ 100pF 2.2A 25V 4V 50mA 5uA 6V 80A SMA Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS