BEP0080SC
MFR.Part #
BEP0080SC
JLCPCB Part #
C152010
Package
SMB
Description
-40℃~+150℃ 100A 2.2A 25V 30mA 4V 5uA 6V 80pF SMB Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS