BEP0080SB
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
BEP0080SB
JLCPCB Part #
C152011
Package
SMB
Description
-40℃~+150℃ 2.2A 25V 40mA 4V 5uA 6V 80A 84pF SMB Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS