5.0SMDJ40CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
5.0SMDJ40CA
JLCPCB Part #
C5439931
Package
SMC(DO-214AB)
Description
40V 44.4V 5kW 5uA 64.5V 77.6A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS