5.0SMDJ33A
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
5.0SMDJ33A
JLCPCB Part #
C5125699
Package
SMC(DO-214AB)
Description
33V 36.7V 53.3V 5kW 5uA 93.9A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS