5.0SMDJ30CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
5.0SMDJ30CA
JLCPCB Part #
C5125703
Package
SMC(DO-214AB)
Description
103A 30V 33.3V 48.4V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS