5.0SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C5125701
Package
SMC(DO-214AB)
Description
129A 24V 26.7V 38.9V 5kW 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS