5.0SMDJ22A
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
5.0SMDJ22A
JLCPCB Part #
C5125697
Package
SMC(DO-214AB)
Description
141A 22V 24.4V 35.5V 5kW 5uA TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS