3.0SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
3.0SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C18199567
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 24V 3kW@10/1000us 72V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS