15KP18CA
Extended
Manufacturer
BORN
MFR.Part #
15KP18CA
JLCPCB Part #
C5148528
Package
R-6(P-600)
Description
15kW 18V 20.11V 30.9V@489A 489A 5mA Bidirectional TVS R-6(P-600) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS