SMD2920-200C-24V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD2920-200C-24V
JLCPCB Part #
C22472508
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 120mΩ 20mΩ 24V 2A 4.5s 40A 4A 2920 Resettable Fuses ROHS