SMD1812-300C-30V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1812-300C-30V
JLCPCB Part #
C47002391
Description
10mΩ 30V 3A 4s 50A 60mΩ 6A 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS