SMD1812-260C-13.2V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1812-260C-13.2V
JLCPCB Part #
C2843978
Description
1.5mm 100A 13.2V 15mΩ 2.6A 3.41mm 4.73mm 5.2A 5s 60mΩ 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS