SMD1812-150C-33V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1812-150C-33V
JLCPCB Part #
C2760291
Description
-40℃~+85℃ 1.5A 1.5mm 180mΩ 1W 3.41mm 33V 3A 4.73mm 40mΩ 500ms 50A 1812 Resettable Fuses ROHS