SMD1812-110C-16V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1812-110C-16V
JLCPCB Part #
C2760289
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 100A 16V 1mm 2.2A 250mΩ 3.41mm 300ms 4.73mm 45mΩ 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS