SMD1210-110C-16V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1210-110C-16V
JLCPCB Part #
C2760278
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 1.1mm 16V 2.2A 2.8mm 20mΩ 3.5mm 50A 600ms 800mW 80mΩ 1210 Resettable Fuses ROHS