SMD1206-300C-12V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1206-300C-12V
JLCPCB Part #
C2897466
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 1.9mm 100A 10mΩ 12V 1W 3.6mm 3A 4s 50mΩ 6A 1206 Resettable Fuses ROHS