SMD1206-300-12V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1206-300-12V
JLCPCB Part #
C2843999
Package
1206
Description
-40℃~+70℃ 1.1mm 1.2W 1.85mm 12V 2mΩ 3.5mm 30mΩ 3A 50A 5s 6A 1206 Resettable Fuses ROHS