SMD1206-075C-24V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1206-075C-24V
JLCPCB Part #
C2760270
Description
1.9mm 100A 1mm 200ms 24V 3.6mm 500mΩ 600mW 750mA 8A 90mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS