SMD1206-075C-16V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1206-075C-16V
JLCPCB Part #
C2760269
Description
1.5A 1.9mm 100A 16V 1mm 200ms 3.6mm 500mΩ 600mW 750mA 90mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS