SMD1206-035C-33V
Extended
Manufacturer
BNstar
MFR.Part #
SMD1206-035C-33V
JLCPCB Part #
C2897464
Description
-40℃~+85℃ 1.5Ω 100ms 250mΩ 33V 350mA 40A 600mW 750mA 1206 Resettable Fuses ROHS